• ....nasze sukcesy:-))

• Największym  sukcesem są nasi wychowankowie - wrażliwi, koleżeńscy, dociekliwi;  z radością i pasją eksplorujący otoczenie społeczno - przyrodnicze; "pytalscy"... Uczestnicy licznych konkursów i przeglądów twórczości dziecięcej; zdobywcy nagród... to nasza duma...
          A Przedszkole? Przedszkole  cały czas prężnie się rozwija. Co roku (miesiące wakacyjne) najciekawsze wydarzenia minionego roku szkolnego zamieszczmy  w zakładce: wyjątkowe i super ciekawe wydarzenia.
          Naszym największym materialnym sukcesem jest coroczna organizacja Festiwalu Nauki - impreza początkowo ograniczona do Przedszkoli z Pragi - Południe, zdobyła uznanie w oczach zarówno nauczycieli z innych dzielnic miasta, jak również i naszych władz oświatowych.
          Rokrocznie gościmy więc zespoły młodych naukowców z przedszkoli warszawskich oraz nauczycieli dążących do doskonalenia swego warsztatu pracy. Oj, dzieje się, dzieje... - wybuchają wulkany, dokonują się odkrycia paleontologiczne, soczewki skupiają na sobie wzrok uczestników, rozkwitają wodne kwiaty i kwitnie hodowla dżdżownic, rakiety startują i poduszkowce pokonują przeszkody, kształtują się proekologiczne postawy.... a wszystko to w atmosferze zabawy i radości.
          W Przedszkolu miałyśmy przyjemność organizować i prowadzić konferencje dla zagranicznych delegatów z OMEP oraz gości z całej Polski:
          • 2007r. - prezentacja dorobku placówki dla gości z Urzędu Dzielnicy Praga Południe, Wydziału Oświaty i Wychowania oraz Dzielnicowego Biura Obsługi Finansowej
          • 12.04.2007r. - konferencja metodyczna dla dyrektorów z Olsztyna i okolic
          • 15.05.2005r. - konferencja dla delegatów ze Szczecina i Gminy Police
          • 02.03.2004r. - konferencja dla wszystkich zgromadzeń zakonnych prowadzących przedszkola
          • 15.03.2003r. - konferencja dla delegacji z województwa śląskiego
          • 02. 2002r. - seminarium dla nauczycieli Przedszkola Niepublicznego "Liwena" w Szczecinie
          • 14.09.1997r.- seminarium dla nauczycieli, dyrektorów, przedstawicieli kuratorium i władz Gminy Warszawa Centrum
          • 14.02.1997r.- seminarium dla delegatów z Podkarpacia
          • 27.04.1995r.- konferencja "Rozwijanie aktywności dziecka poprzez różnorodne formy aktywności przedszkolnej". Goście: doradcy metodyczni i dyrektorzy suwalskich przedszkoli
          • 14.05.1993r.- konferencja dla delegatów z OMEP